sugestie

În acestă categorie veţi putea posta orice părere, sugestie despre joc cât şi despre forum.

Moderatori: Moderators, Helpers, Game Masters

ZeTT

sugestie

Mesajde ZeTT » Dum Ian 07, 2018 10:42 pm

Ideea ta : Mapa farm

Minim 3 argumente pentru care consideri că sugestia ta aduce un + serverului: Argumentul 1 : va aduce playeri sv -ul! Argumentul 2:chiar daca pui sa cada 1c 1g maxim va fi un beneficiu . 3 nu va fi vesnicul DT.

PS: Daca chiar vreti sa faces sv macar la jumatate din ce a fost odata asculati de mine , sv are nevoie de un staff prietenos si ff activ :| de umpica de munca , si ideii noi ( chiar daca nu va fi acelasi) ex : bagi mapa farm cu metine pentru incepatori vei pune max 1 c -g sa cada sau 1 c sau 1g
va fii mai usor decat sa astepti pana termina unu dt si sa te duci sa faci si tu .

Iddea ta: scoaterea a dropurile sunt multe care cad pe jos si nu ajuta , daca doriti sa aduceti si nu doriti sa faceti mapa farm puteti sa bagati sa cada din cand in cad cate 1 c sau g sau perle pamfelte in mape la crescut .
Va ajuta la farmarea mai usoara .

a.Videoclipuri pe youtube promovare pe comunitati de geaming .
Pentru populare (stafful sa fie obligat sa dea cate 5 topicuri /pm mailuri si altele pe zii)

a-3. daca doriti implematarea conturilor ( modati sa fie obligati de staff sa returneze modurile sau primesc contu blocat pana la stergerea modului )

a -4. bagarea sistemuly de viwve echipament asa va poate anunta un player daca unu poarta mod :D
Bonus : Bagati costume (fum ) site si ceva constume care sa dea 2k pv la drop la dragon :D

[GM]Hao

Re: sugestie

Mesajde [GM]Hao » Dum Ian 07, 2018 10:59 pm

Nu se poate scoate dropul. Multe sunt up-uti ce ajuta la upgrade pentru iteme de lv mic.
Promovari s-au făcut si inca se fac.
Staff este on zilnic.
Conturile vechi si modurile nu vor fi bagate
Imagine

ZeTT

Mesajde ZeTT » Lun Ian 08, 2018 12:20 am

omule , eu ti-am spus ce se cauta acuma daca tu nu prea intri pe alte metine sa vezi e treba ta , dar am jucat multe si stiu ce trebuie sa pui la punct ca sa ti se populeze repede si unde ai facut tu reclama ca nu am gasit nici unde reclama pt sv :|

[GM]Hao

Mesajde [GM]Hao » Mie Ian 10, 2018 5:35 am

Reclama s-a făcut pe youtube, forumuri si just4metin2
Imagine

Înapoi la “Sugestii”