Cerere GM PFB

Moderatori: Moderators, Helpers, Game Masters

AssassinNPC

Cerere GM PFB

Mesajde AssassinNPC » Dum Dec 03, 2017 1:22 pm

Nume: Stefan
Nume caracter: PFB
Varsta: 17
Ore jucate: am o ora jucata dar joc acest metin din 2013 si am avut foarte multe ore jucate
Cate ore poti activa pe zi?: 6-7-8
Esti dispus sa ajuti serverul cu reclama zilnica ? : Da, dupa parerea mea asta este datoria GM-ului sa faca asta
De ce doresti gradul de GM?: Deoarece imi doresc sa ajut serverul, deoarece joc acest metin de aproape 5 ani si cunosc jocul fix cum trebuie si deoarece consider ca am timpul necesar pentru a folosi acest grad de GM
Cum poti ajuta serverul?: Pot ajuta cu reclama serverului, cu pedepsirea hack urilor sau limbajului necorespunzator, cu activitatea mea putem organiza ox-uri , pvm-uri , pvp-uri si alte evenimente de genu.
Ai experienta ca GM?: Oarecum, consider ca sunt intre si intre
Ce propuneri ai pentru server?: Pai principala propunere este cresterea numarului de jucatori, este cea mai importanta ! Sa aducem serverul epical la nivelul la care a fost odata ! Iar la restul o sa vedem pe parcursul cresteri numarului de playeri
Spune-ne despre tine: Pai, ma numesc Ilie Vlad Stefan, am 17 ani , locuiesc in Craiova, practic sportul de contact Kick Boxing , am 1,83 , 78 de kg , saten cu ochi caprui . Iar acum sa spun cate ceva despre caracter, care acesta este cel mai important : Respect daca sunt respectat, sunt o persoana cu cei 7 ani de acasa, imi place sa ajut oamenii, nu ma enervez repede, imi place sa comunic si sa ma imprietenesc cu persoane noi, sunt foarte perseverent , imi place sa invat lucruri noi ! Si sunt foarte pasionat de acest server de metin, este serverul de metin al copilariei mele, unde am castigat si am pierdut iar acum consider ca sunt suficient de matur incat as putea obtine aceasta functie de gm !

Înapoi la “Cereri GameMaster”