Propunere

Propuneri legate de actualizari alea serverului.
Muhyull

Lun Aug 20, 2018 5:01 pm

Propun sa se bage aspectul la arme (armuri nu stiu daca merge), deci daca vreau ca nuclearele mele sa arate ca neisufletitele le pot schimba aspectul care va cere o anume suma 100-200 c-g ( la decizia staftului)
Si costumele, frezele, peturile si acadelele sa mearga negociate....mi se pare prea comunist sa cumperi ceva si sa nu poti negocia acel lucru, poate a fost gandit ca playeri sa tot doneze si sigur asa a fost.... dar vedem bine ca asta nu ia facut sa doneze si sa se lase mai rau.
Kanabisfre

Lun Aug 20, 2018 10:47 pm

La faza cu armele se poate adăuga un skin.. Dar 100% se va forma si vre-un bug.. Iar cu costumele si frezele nu știu ce sa zic deoarece după vor apărea o grămadă de probleme ( mi s-a furat, vreau vouchere înapoi) etc, totuși aici s ar putea rezolva prin alta metoda, odată ce deții 2 conturi si vrei sa iti muti costumele sau frezele sa te ajute un gm, sa ti le șteargă de pe un cont si sa îți dea voucher pe celalalt si sa îți iei costumul respectiv, cu acadelele ar fi o idee buna sa fie negociabile
Astaroh

Vin Aug 24, 2018 9:05 pm

Pro.
Nu-ţi arunca deoparte nebunia, numai de dragul de a fi acceptat în turmă.
Când vei găsi drumul tău, vei ști. Te vei simți viu și vei ști.
ForTzaSteaua

Sâm Aug 25, 2018 10:44 am

Nici gm ul nu iti muta costumele/frezele dupa alt cont.. aia cu skinul ar fii naspa rau.. strici serverul
Astaroh

Sâm Aug 25, 2018 2:26 pm

ForTzaSteaua scrie:
Nici gm ul nu iti muta costumele/frezele dupa alt cont.. aia cu skinul ar fii naspa rau.. strici serverul
S-ar putea adauga skinuri la arme...
Nu-ţi arunca deoparte nebunia, numai de dragul de a fi acceptat în turmă.
Când vei găsi drumul tău, vei ști. Te vei simți viu și vei ști.
Kanabisfre

Dum Aug 26, 2018 9:41 am

Astaroh scrie:
Sâm Aug 25, 2018 2:26 pm
ForTzaSteaua scrie:
S-ar putea adauga skinuri la arme...
Se poate dar odată ce adaugi skin se va forma un bug, sau va creste bugul vizual mai mult
PokeLove

Mar Aug 28, 2018 5:33 pm

Nu are cum sa implementeze doar daca au sursa sau sa implementeze skin urile ca arma directa
Andrey0

Sâm Sep 22, 2018 2:21 pm

Sincer, chestia cu skin-urile nu mi-a plăcut niciodată. Dacă ai avea 100/200 C-G de cheltuit doar pe un skin amărât, de ce nu ai avea 3-4 (sau orice mai se cere la micile evoluții) doar să evoluezi niște arme pentru aspect. Nu cred că ai sta mai mult de 10-15 minute să faci niște neînsuflețite +9 (cu upgrade-uri cu tot). Din totdeauna, skin-urile pe Metin2 mi s-au părut extrem de pointless.

Cât despre a doua idee, da. Chiar nu înțeleg de ce nu au făcut acele itm negociabile. Zic că nu ar strica să le poți da.
Imagine
I don't know. I just remember being so much... brighter... I guess.
asd1.

Dum Oct 07, 2018 3:00 am

PRO pentru a putea negocia costumele, e aiurea sa dai niste bani sa cumperi un costum, o freza si apoi daca sa zicem ca nu iti mai place caracterul ,ai uitat e-mailul, nu il poti schimba si alta persoana iti stie contul, sau mai stiu eu ce exemple.
P.S. trebuiesc cateva imbunatatiri la acest server, n-are de ce sa va fie frica ca o sa-l stricati, ca tot vad asta prin sugestii, din contra, daca tot s-a redeschis, de ce nu se face ceva sa atraga lumea, cateva update-uri n-are strica,zic eu. Pentru ca in loc sa urcam,noi coboram, ar merita un switchbot bun,costumele sa se poate negocia, vrajeste bonus automat, cateva chestii care te pot ajuta mai mult,si cu care o sa aibe de castigat serverul, altfel, ramanem la 10 playeri cati suntem pe server in momentul de fata, doar cu o reclama nu o sa fie 100 de playeri peste noapte.
Pro inca odata!
Scrie răspuns