propun un nou servar

Propuneri legate de actualizari alea serverului.
silentatak

Vin Aug 10, 2018 12:57 am

Numele tau in joc: KaTaNa89
Sugestie/Propunere : Eu propun sa deschida cosmy un servar langa acesta ..[ stiu ca a mai fost odata ] doar ganditiva putin cine o sa mai doneze daca toti au cate 3 4 conturi full ... sa fim seriosi din ce mai scoate cosmy bani de host? ..... nu credeti ca si asa sunt destule pe acest servar? in fine daca o sa mai fie un servar nou o sa fie si playeri noi parerea mea ... ;)
Ce belefici crezi ca ar aduce propunerea/sugestia ta jocului: servar nou playeri noi dornici de un nou inceput ..sa zic asa 8-)
silentatak

Vin Aug 10, 2018 1:01 am

eu cred intr-un nou inceput daca sunt si playeri noi si cei vechi si cu putina reclama din partea tuturor.. eu zic ca o sa fie foarte bine
OdeSsa

Vin Aug 10, 2018 1:11 am

Acum cereti server nou, dar cand au deschis server unde erati? nu ati venit un sa donati, toti plangeati in colt "aaa, ca ne-am pierdut itemele, noi nu mai jucam" Hai sa nu exageram totusi..
Eu am sustinut metinul si pe sv vechi si pe sv nou, am donat pe ambele, pacat ca s-a ajuns la "modificarile" astea din sv vechi in sv nou si invers, nu de server nou este nevoie aici, este nevoie de punerea la punct completa a serverului si Cosmy stie foarte bine asta, insa timpul limitat probabil nu-i permite.

EDIT : Sunt contra
silentatak

Vin Aug 10, 2018 2:44 am

te cred dar zimi si mie mai doneaza cineva acum pe sv? cand toti playeri au de toate 3 4 conturi ful pe toate characterele unde mai e distractia ?
daca tot nu la inceput de la 0 zic eu ca poate e mai bn cum am mentionat mai sus ....parerea mea :)
OdeSsa

Vin Aug 10, 2018 2:52 am

silentatak scrie:
Vin Aug 10, 2018 2:44 am
te cred dar zimi si mie mai doneaza cineva acum pe sv? cand toti playeri au de toate 3 4 conturi ful pe toate characterele unde mai e distractia ?
daca tot nu la inceput de la 0 zic eu ca poate e mai bn cum am mentionat mai sus ....parerea mea :)
Ba, nu doneaza nimeni, opreste serverul si gata, ca nici omu nu il poate intretine pe banii lui si noi sa ne distram. Dar de donat o sa doneze lumea, si eu mi-am propus sa donez, nu stiu mai exact cand, dar in curand.
Pe sv nou cine doneaza? in aproape 1 luna de sv a avut 5 donatori..
Astaroh

Vin Aug 10, 2018 8:32 pm

OdeSsa scrie:
Vin Aug 10, 2018 1:11 am
Acum cereti server nou, dar cand au deschis server unde erati? nu ati venit un sa donati, toti plangeati in colt "aaa, ca ne-am pierdut itemele, noi nu mai jucam" Hai sa nu exageram totusi..
Eu am sustinut metinul si pe sv vechi si pe sv nou, am donat pe ambele, pacat ca s-a ajuns la "modificarile" astea din sv vechi in sv nou si invers, nu de server nou este nevoie aici, este nevoie de punerea la punct completa a serverului si Cosmy stie foarte bine asta, insa timpul limitat probabil nu-i permite.

EDIT : Sunt contra
Exact cum a spus, contra. Daca tot ai vrut un nou server trebuia sa te implici cand serverul a primit restart. Ati avut o sansa, nu ati profitat de ea.
Nu-ţi arunca deoparte nebunia, numai de dragul de a fi acceptat în turmă.
Când vei găsi drumul tău, vei ști. Te vei simți viu și vei ști.
GreWn

Sâm Aug 11, 2018 11:33 am

Daca il deschide sa il faca eng .
silentatak

Sâm Aug 11, 2018 4:51 pm

nu dati sugesti! ..... scrieti raspunsul vostru in legatura cu propunerea mea
Scrie răspuns