propun un nou servar

Propuneri legate de actualizari alea serverului.
silentatak

Vin Aug 10, 2018 12:57 am

Numele tau in joc: KaTaNa89
Sugestie/Propunere : Eu propun sa deschida cosmy un servar langa acesta ..[ stiu ca a mai fost odata ] doar ganditiva putin cine o sa mai doneze daca toti au cate 3 4 conturi full ... sa fim seriosi din ce mai scoate cosmy bani de host? ..... nu credeti ca si asa sunt destule pe acest servar? in fine daca o sa mai fie un servar nou o sa fie si playeri noi parerea mea ... ;)
Ce belefici crezi ca ar aduce propunerea/sugestia ta jocului: servar nou playeri noi dornici de un nou inceput ..sa zic asa 8-)
silentatak

Vin Aug 10, 2018 1:01 am

eu cred intr-un nou inceput daca sunt si playeri noi si cei vechi si cu putina reclama din partea tuturor.. eu zic ca o sa fie foarte bine
OdeSsa

Vin Aug 10, 2018 1:11 am

Acum cereti server nou, dar cand au deschis server unde erati? nu ati venit un sa donati, toti plangeati in colt "aaa, ca ne-am pierdut itemele, noi nu mai jucam" Hai sa nu exageram totusi..
Eu am sustinut metinul si pe sv vechi si pe sv nou, am donat pe ambele, pacat ca s-a ajuns la "modificarile" astea din sv vechi in sv nou si invers, nu de server nou este nevoie aici, este nevoie de punerea la punct completa a serverului si Cosmy stie foarte bine asta, insa timpul limitat probabil nu-i permite.

EDIT : Sunt contra
silentatak

Vin Aug 10, 2018 2:44 am

te cred dar zimi si mie mai doneaza cineva acum pe sv? cand toti playeri au de toate 3 4 conturi ful pe toate characterele unde mai e distractia ?
daca tot nu la inceput de la 0 zic eu ca poate e mai bn cum am mentionat mai sus ....parerea mea :)
OdeSsa

Vin Aug 10, 2018 2:52 am

silentatak scrie:
Vin Aug 10, 2018 2:44 am
te cred dar zimi si mie mai doneaza cineva acum pe sv? cand toti playeri au de toate 3 4 conturi ful pe toate characterele unde mai e distractia ?
daca tot nu la inceput de la 0 zic eu ca poate e mai bn cum am mentionat mai sus ....parerea mea :)
Ba, nu doneaza nimeni, opreste serverul si gata, ca nici omu nu il poate intretine pe banii lui si noi sa ne distram. Dar de donat o sa doneze lumea, si eu mi-am propus sa donez, nu stiu mai exact cand, dar in curand.
Pe sv nou cine doneaza? in aproape 1 luna de sv a avut 5 donatori..
Astaroh

Vin Aug 10, 2018 8:32 pm

OdeSsa scrie:
Vin Aug 10, 2018 1:11 am
Acum cereti server nou, dar cand au deschis server unde erati? nu ati venit un sa donati, toti plangeati in colt "aaa, ca ne-am pierdut itemele, noi nu mai jucam" Hai sa nu exageram totusi..
Eu am sustinut metinul si pe sv vechi si pe sv nou, am donat pe ambele, pacat ca s-a ajuns la "modificarile" astea din sv vechi in sv nou si invers, nu de server nou este nevoie aici, este nevoie de punerea la punct completa a serverului si Cosmy stie foarte bine asta, insa timpul limitat probabil nu-i permite.

EDIT : Sunt contra
Exact cum a spus, contra. Daca tot ai vrut un nou server trebuia sa te implici cand serverul a primit restart. Ati avut o sansa, nu ati profitat de ea.
Nu-ţi arunca deoparte nebunia, numai de dragul de a fi acceptat în turmă.
Când vei găsi drumul tău, vei ști. Te vei simți viu și vei ști.
GreWn

Sâm Aug 11, 2018 11:33 am

Daca il deschide sa il faca eng .
silentatak

Sâm Aug 11, 2018 4:51 pm

nu dati sugesti! ..... scrieti raspunsul vostru in legatura cu propunerea mea
All4Me

Dum Aug 26, 2018 2:31 pm

A fost resetat si nu a mers bine. De ce sa se reseteze iar? Mai multi jucatori decat acum oricum nu vor fi. Fara prezentari, diferite reclame si ocupare din partea celor din staff nu vor veni jucatori.
Scrie răspuns