Propunere Tinctura Numelui

Propuneri legate de actualizari alea serverului.
Astaroh

Vin Aug 10, 2018 9:36 pm

Numele tău din joc: Astaroh
Sugestie/Propunere: Propun adaugarea unui itm numit ”Tinctura numelui” cu care un jucator poate sa isi schimbe numele, lista de prieteni fiind stearsa.
Ce beneficii crezi că ar aduce propunerea/sugestia ta jocului?: Administrarea mult mai usoara a conturilor + daca un player se hotaraste sa isi schimbe numele sa nu isi mai creeze un nou caracter sau sa apeleze la Admin. Asa o poate face singur daca doneaza sau sa se poata cumpara si acest ”serviciu” in schimbul voucherelor, dar la un pret putin mai ridicat.
Nu-ţi arunca deoparte nebunia, numai de dragul de a fi acceptat în turmă.
Când vei găsi drumul tău, vei ști. Te vei simți viu și vei ști.
Kanabisfre

Vin Aug 10, 2018 11:33 pm

Numele din joc: KaNaBiSFrE
Părere: contra
Motiv: părerea mea e ca mai bine rămâne așa, deoarece toți playerii sa se știe unul pe altul.. Un player poate da o țeapă, poate folosii un hack sau altceva pe urma își schimba numele si a rezolvat tot.. continuând sa joace liniștit.. -.-
OdeSsa

Lun Aug 13, 2018 3:45 pm

Kanabisfre scrie:
Vin Aug 10, 2018 11:33 pm
Numele din joc: KaNaBiSFrE
Părere: contra
Motiv: părerea mea e ca mai bine rămâne așa, deoarece toți playerii sa se știe unul pe altul.. Un player poate da o țeapă, poate folosii un hack sau altceva pe urma își schimba numele si a rezolvat tot.. continuând sa joace liniștit.. -.-
Un player are un ip dupa care poate fi gasit orice ar fi man.
OdeSsa

Lun Aug 13, 2018 6:02 pm

Numele din joc: OdeSsa
Părere: PRO
Motiv: Multi avem conturi pe care le-am facut spre exemplu cand eram ceva mai mici si am ales niste nume mai naspa, pe care am dori sa le schimbam, si astfel putem sa le schimba.
Scrie răspuns