Helper

În acest forum veţi putea posta o cerere pentru a adera la echipa Epical Metin2.

Moderatori: Moderators, Helpers, Game Masters

MetaliX

Helper

Mesajde MetaliX » Sâm Ian 20, 2018 1:21 am

1. Nume și prenume: Ursu George
2. Numele tău din joc: MetaliX
3. ID Skype: Momentan nu am unul, doar prin intermediul pagini mele de Facebook.
4. Ce părere ai despre server? Un server ce trebuie repopular, Un metin oarecum clasic dar si in acelasi timp nu este chiar unul demodat. Un joc frumos.
5. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce? Nu
6. Ore jucate (printscreen), min 5.000 min: https://imageshack.com/a/img922/2069/vdlqCc.png
7. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-10 depinde de comenziile pe care le am la munca :)
8. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine. 23 ,Doritor sa ajut , ambitios, politicos, prietenos.
9. Cu ce crezi că se ocupă un helper? Sfatuirea playeriilor noi, indrumarea lor , Ascultarea problemelor si raportate mai departe.
10. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție? Sunt activ ,imi place sa ajut , folosesc un limbaj corespunzator.
11. Descrie stilul tău de rezolvarea unei probleme. Simplu : Totul cu calm si rabdare.
12. Cum ai răspunde unei cereri de ajutor care spune „Ce trebuie să fac pe server?”? Tinere in primul rand este sa te simti tu bine , este un metin la fel ca toate celelalte dar, aici gasesti oamnii care te pot asculta , sfatui. Bun venit pe Metin2Epical si distractie placuta, pentru orice nelamurire da-mi un pm sau o sa vin eu la tine sa vad daca te descurci. Succes

Înapoi la “Recrutări echipă”